Ford Kuga 2018

Ford Kuga 2018

Ford Kuga Business 2018 24'500 Euro

Motorr 2.0 TDCi 120KF

10'371km

Pasqyrat e jashtem elektrike, me ngrohje dhe me sinljal te integruar dhe me palosje elektrike disqe celiku 17”, sedilja e shoferit me ngritje ne lartesi, sistemi i frendimit ABS (sistemi automatik i frenimit) Program elektronik i stabilitetit ESP, Pergatitje Elektronike Frenimi EBP, Kontroll Stabiliteti kundra rrotullimeve RSC, Kontrolli stabilitetit ne rast rimorkimi TSC, Ndihmues ne levizjet ne malore HLA, Frenat para dhe mbrapa me disk, Mbyllja qendrore me pult, Timon i pershtatshem ne lartesi dhe aks, Timon lekure, Pilot Automatik, Drita mjegulle para dhe mbrapa, Sistemi i monitorimit te presionit te gomave TPMS, Ndezja dhe filja me buton, START/STOP sistem, Sistemi Inteligjent 4x4 IAS, Sedilje me material cope antialergjike anti bakteriale, Sensore parkimi mbrapa, Sistem RadioCD/Mp3,USB,Voice control, Navigator me ekran 8”, SYNC Bluetooth, Klima Automatike me dy zona, Drita para/mbrapa LED, Shina alumini ne tavan, frenat e dores elektrike.

Garancia 4 vjet ose 80'000 km

Mjeti eshte blere ne koncensionarin Ford.

Info: 067 60 35 588